Spravedlnost, právo, řád!

"Jsme občané České republiky, mnozí z nás žijí ve Slavkově u Brna od narození, někdo se před lety přistěhoval, všechny nás ale spojuje jedna zásadní věc, a to ta, že chceme, aby naše děti, rodiny, přátelé - žily a vyrůstaly v bezpečné zemi bez přivandrovalců a nepřízpusobivý občan musí mít stejné podmínky pro život, jako každý jiný. Chceme lepší budoucnost. Chceme lepší podmínky pro české firmy a živnostníky, kteří zde platí daně. Chceme prosperující stát, který zajistí lepší podmínky všem svým občanům, kteří se nebojí stát na vlastních nohou a neparazitují na sociálních dávkách. Proto jdeme do politiky." 

SPR - RSČ Slavkov u Brna

O nás

Jsme místní organizace ve Slavkově u Brna

Všechny nás spojuje nespokojenost se současnou politikou jak celostátní, tak komunální, je pro nás nepřijatelná politika současné vlády a jejich postoj k migrační otázce, o nesmyslných kvótách ani nemluvě! Co se politiky na komunální úrovni ve Slavkově u Brna týče, tam jsou také velké mezery a přístup některých členů vedení města je až zarážející.

Rozhodli jsme se ve Slavkově u Brna v roce 2018 kandidovat do místního zastupitelstva a soustředujeme kolem sebe další sympatizanty a členy. Snad se nám to podaří dát dohromady!

PŘIDEJTE SE I VY! 


Přečtěte si jako první, co je nového

TOPlist Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti