Proč ještě lidé věří Babišovi a volí notorického lháře a prospěcháře?

17.09.2017

Tuto otázku si jistě položí každý slušný člověk, který nechápe skutečnost, že notorický lhář, prospěchář (bylo mu dobře za komunismu i teď) a člověk, který má jeden jediný zájem, rozmnožit své firemní impérium a peníze do vlastní kapsy, má pořád se svým ANOfertem své příznivce. Copak vážně nikdo nevidí to riziko, tu bezpečnostní hrozbu, kterou od se svým hnutím ANO pro tuhle zemi přináší? 

Každý rozumný člověk, který trochu sleduje dění v České republice ví, že A. Babiš mluví vždycky tak, jak se mu to v danou dobu hodí? A hlavně tak, aby to bylo výhodné pro něj a jeho Agrofert, ne pro občany této země!

1) Tady než se stal politikem odsuzoval mafiánské praktiky a napojení některých politiků na státní podniky, o pár let dělá to samé. 


2) Před volbami do senátu prohlašoval, jak je senát důležitý a když po těchto volbách výsledky nebyly dle jeho představ, tak zase mluvil o tom, že senát je zbytečný a drahý. 


3) V dubnu letošního roku prohlašoval, citujeme: "Imunita poslanců je podle mě zcela zbytečná a přežitá. Kromě imunity vůči výrokům proneseným ve sněmovně by se na nic jiného neměla vztahovat. Poslanci nejsou žádní nadlidi. Přesně jak mi to napsal sem na FB pan Vratislav Pleml: "Když v práci něco pos*ru, musím to dát do pořádku." - tak proč byl kolem toho takový humbuk a bránil se? V jiných státech by takový politik už dávno skončil a už si ani neškrtl! Policií stíhaný spolu s Faltýnkem, místopředsedou hnutí ANO a oni se tváří, jako celebrity, 

LIDÉ, JE POTŘEBA SE VZPAMATOVAT, NEVĚŘIT NOTORICKÉMU LHÁŘI. RUKU NA SRDCE, CO ON NEBO JEHO MINISTŘI PRO NÁS OBČANY UDĚLALI ZA TU DOBU, CO BYLI VE VLÁDĚ? NIC!!!

-rep-