Nekalá soutěž v politice začala a je to na zvracení!

05.09.2017

Jistě si každý všiml, jak jsou obzvláště před volbami zváni různí politici a obzvláště předsedové politických stran a hnutí do různých pořadů, dostávají pozvánky k různým interview do TV, rádia, jsou s nimi tištěny rozhovory v novinách, atd. 

Otázka zní, viděl někdo snad v posledních dnech, týdnech, měsících našeho předsedu, pana PhDr. Miroslava Sládka v TV, slyšel v rádiu nebo četl rozhovor s ním? Ano, byl nedávno v DVTV, jako jeden z těch, co oznámil svoji kandidaturu na prezidenta ČR, jejichž volba se koná příští rok (2018) a to bylo prozatím vše.Zatímco ostatní politici si tvoří vlastní PR přes média, mi v SPR-RSČ se musíme spoléhat sami na sebe. I přes to všechno jsme rádi, že máme mnoho podporovatelů, lidí, kteří jdou do toho s námi a naše voličská základna se rozšiřuje každým dne. 


Je smutné, že v této zemi, kterou někteří politici nazývají demokratickou, nemají tu možnost vystupovat i politici z jiných politických subjektů. Naše strana sice v dobách minulých byla v Poslanecké sněmovně, ale ve vládě nikoli. My nemáme prsty v různých aférách, kauzách a dalších machinacích, zadlužování naší republiky, rozprodávání majetku ČR do Asie apod.


Pokud vystupuje jeden, dva , tři, deset politiků, mají tu možnost mít i ostatní představitelé politických subjektů.Bohužel tady je názorná ukázka dvojího metru. Pak tedy nemá mít tu možnost nikdo, aby to bylo spravedlivé... Alespoň si může občan udělat obrázek toho, jaká tady panuje politická kultura. Doufejme, že se nám to podaří změnit.


Také bych se rád vrátil představení programu hnutí ANO, musím uznat, že mnohé věty mi hlava nebere a člověk neví, zda se má smát či plakat. Chtějí stavět, jestli se nepletu, 280 km dálnice, no to je snad legrace ne? Neseděl tam náhodou jejich ministr na ministerstvu dopravy celé 4 roky? Proč tedy ty dálnice dávno nepostavily? Další projev čistého populismu a jen hlupák by mohl na něco tak laciného skočit, ale když se to obalí do medu, včela sedne ráda na lep.


Další paradox, nejdřív zvýšily počet úředníků, teď ten počet chtějí zase snižovat? Byla to jen komedie v živém přenosu, nic víc. Jejich TEĎ NEBO NIKDY, bych okomentoval stručně, NIKDY! Název jejich videa: jediný program, který potřebujete - jediné, co potřebujeme je, aby nešli do politiky oligarchové, podnikatelé, kteří cítí příležitost si své podnikání zpříjemnit nastavením zákonů, pro ně pohodlných a hlavně finančně zajímavých. Především v systému čerpání eurodotací, apd. 


Dokud tuto zemi povedou tito lidé, nikdy se obyčejným lidem nepovede dobře, to je potřeba si uvědomit. Milionáři a miliardáři mají jediný zájem, svůj majetek navyšovat, jemu o obyčejného občana nikdy nešlo. 


Hrdý občane, probuď se a povstaň, jedinečná příležitost konečně něco změnit a Ty máš tu moc!


Roman Andrla
SPR-RSČ Miroslava Sládka