Česko zaplavují postavy v černém. "Bubáci" jsou všude!

24.08.2017

Stále více postav zahalených do černého, kterým kouká jenom obličej nebo pouze oči, zaplavují Česko. Pro ty, kteří netuší, o co jde, tak se jedná o muslimské ženy, kterým jejich náboženství a kultura zakazuje chodit jinak. 

Vyděšení staří lidí, plačící děti, které křiří - "pomoc, bubák, strašidlo..." a podobně i někteří nechápající cizinci. Takové jsou reakce na muslimky, kterých je třeba v Praze, ale i v Plzni, Hradci Králové či Brně čím dál víc! Rozdíl však je v tom, jak jsou ženy muslimského vyznání zahalené.

"Ona má burku," říkají mnozí. Jenomže je rozdíl v tom, zda má arabská žena Burku, Burkinu, Hijab, Chador nebo Niqab.

"To, co mnozí považují za "burku" , je ve skutečnosti ´niqab´, tedy oděv ženy, které jsou vidět pouze oči. Když má odhalenou celou tvář, má na sobě ´hijab´ (dráb). Burka je oděv, kde nejsou vidět ani oči, pouze je tam jakási síťka či mřížka. A v různých koutech světa jsou tyto oděvy i různě zdobené," řekla Bleskove.cz Latifa Al-badía, žijící v Česku.

V současné době plné teroristických útoků, kdy nenávist vůči lidem s arabskými - muslimskými kořeny je opravdu velká, nepůsobí promenádování se žen zahalených od hlavy až k patě zrovna pozitivně.

Centrem Prahy, ale i dalšími městy stále více procházejí arabské-muslimské ženy se zcela či částečně zahalenou tváří! Mnohé lidi to děsí!

"Proč Francie může mít zákaz zahalování tváří, používání burek a hijábů a u nás to není. A když se takhle ještě promenádují na koupališti, je to vážně hrůza. Nemám nic proti tomu, ať si každý vyznává, co chce, ale jestliže já ctím tradice zemí, do kterých jezdím, měli by oni ctít naše tradice. Je to stejné, jako když by někam přišel muž, ktarý by měl na hlavě kuklu s otvorem pro oči. Každého hned napadne, že jde asi loupit. Co si mají někteří myslet právě o nich, byť je to jejich forma kultury a vyznání," ptá se Hana Marková, která poměrně hodně cestuje po světě.

Například jen za hodinu napočítal redaktor Bleskove.cz od Příkopů přes Celetnou ulici, přes Staroměstské náměstí až po Pařížskou ulici na 25 žen oděných do podobných oblečků, z nichž více jak polovina měla zahalenou tvář.

"Nelíbí se mi to. Nevidím jim do očí, nevidím jim do tváře. A teď, když je všude terorismus spojený s islámem, je to pro mě něco zvláštního. Navíc to, že se jejich ženy musejí takto zahalovat, svědčí o jejich kultuře. O tom jejich přístupu k životu. O tom, že žena je horší než hadr na podlahu," myslí si obyvatel centra Prahy, který zahalené Arabky potkává den co den.

"Vždy si vzpomenu na proroctví té slepé vědmy baby Vangy, která už před třiceti lety varovala před tím, že Evropa zčerná a ulicemi metropolí budou procházet postavy zahalené do podivných hábitů, kterým nikdo neuvidí do tváře a to bude to zlo, které zničí kontinent....,"dodává muž z Prahy.

Česká republika ovšem nemá zákon, který by nošení podobných oděvů, tedy především zakrytí hlav a tváří zakazoval.  

zdroj: bleskove.cz

Pozn.: co se musí stát, aby se tímto začal někdo systematicky zabývat a tuto snahu o přeměnu naší vlasti v jinou kulturu konečně zastavil? Současná sluníčkářská vláda i jiné politické strany to neřeší, ba víc - podporují to svým konáním a přehlížením. 

Je to na nás. Každý váš hlas nám k tomu dopomůže.

My tu Multikulturalismus NECHCEME!!!

SPR-RSČ Slavkov u Brna