Naše fotky, letáky apod.

Fotogalerie

Na jednotlivých obrázcích jsou shrnuty jen základní programové body. Plná verze republikánského programu je dostupná na oficiální webové stránce. Musíme bránit naši zem proti nelegálním migrantům, kteří berou země Evropy útokem, je ale také třeba urgentně řešit vnitropolitickou situaci v naší republice. 

Zajistíme dostatečné fungování zdravotní péče a vzdělávání pro všechny občany bez ohledu na jejich finanční možnosti. Je také třeba řešit důchodovou reformu, podporu mladým rodinám nejen finanční, ale také výstavbou dostupného bydlení atd. 

Neméně důležitým bodem je zrušení soukromých exekutorů. Není možné tolerovat degeneraci justice a její přeměnu v dluhový průmysl, který slouží pouze k obohacování soukromých exekutorů. Jasné NE odzbrojování obyvatel a zavádění zákonů omezujících osobní svobody. Jsme proti zavedení Eura, jako dalšího, velmi účinného nástroje k zotročení našeho národa. NE Bruselskému diktátu! Zajistíme financování našeho programu mimo jiné zrušením zbytečného senátu, snížením počtu a platů poslanců a ministrů. Dále snížením počtu ministrů a ministerstev. Zrušením zahraničních vojenských misí, ukončením podpory přežitým mezinárodním organizacím, včetně tak zvaných neziskovek, které jednají v přímém rozporu se zájmy původního obyvatelstva ČR atd. 

Mnohé politické strany a hnutí zapomínají na zvířata. Jejich zbytečné utrpení, které je jen v rukou politiků, kteří mohou navrhnout a uvést v platnost novely či zákony, které by takové zacházení se zvířaty zakázaly a pod vysokými pokutami sankcionovaly. Jsme připraveni tyto body prosadit, ale bez vaší podpory to nezvládneme, přijďte k volbám a nezapomeňte, naše volební číslo pro podzimní volby do poslanecké sněmovny je 23. Děkujeme. 


Proč my!


Naše letáky k tématům: exekuce, kam mizí miliardy, národní suverenita a podnikání, ochrana zvířat a životního prostředí, spravedlnost - právo - řád, školství

TOPlist