...vše, co považujeme za důležité

Články

 

Ve čtvrtek 21.9. od 18 hodin se uskuteční beseda PhDr. Miroslava Sládka s občany. Setkání proběhne v prostorách Sokolovny na Tomkově náměstí v Brně Husovicích. Všichni jste srdečně zváni.

Tuto otázku si jistě položí každý slušný člověk, který nechápe skutečnost, že notorický lhář, prospěchář (bylo mu dobře za komunismu i teď) a člověk, který má jeden jediný zájem, rozmnožit své firemní impérium a peníze do vlastní kapsy, má pořád se svým ANOfertem své příznivce. Copak vážně nikdo nevidí to riziko, tu bezpečnostní hrozbu, kterou od...

V této zemi neexistuje politické uskupení, které by se podrobněji zajímalo o ochranu zvířat, celé desetiletí to nikdo neřeší. My, jako jediní přicházíme s obsáhlejší programem na ochranu zvířat!

Státní volební komise dnes vylosovala volební čísla pro celkem 31 politických subjektů.
REPUBLIKÁNI MAJÍ ČÍSLO 23, ZAPAMATUJTE SI JEJ DOBŘE A U VOLEBNÍ URNY NA NÁS PAMATUJTE ;-)

Jistě si každý všiml, jak jsou obzvláště před volbami zváni různí politici a obzvláště předsedové politických stran a hnutí do různých pořadů, dostávají pozvánky k různým interview do TV, rádia, jsou s nimi tištěny rozhovory v novinách, atd.

Stále více postav zahalených do černého, kterým kouká jenom obličej nebo pouze oči, zaplavují Česko. Pro ty, kteří netuší, o co jde, tak se jedná o muslimské ženy, kterým jejich náboženství a kultura zakazuje chodit jinak.

TOPlist