...vše, co považujeme za důležité

Články

 

Halal způsobem bylo loni v Česku poraženo 113 625 zvířat. Z toho 113 220 bylo kuřat, 383 ovcí a 22 kusů skotu. Meziročně se tak počet poražených zvířat zvýšil o devět procent. Košer způsobem bylo loni poraženo 1233 zvířat, zhruba třetina předloňského počtu. Vyplývá to z údajů, které poskytla Státní veterinární správa.

Před volbami, jsme jako jediní představili náš rozšířený bod programu o ochraně zvířat. Nemůžeme pomoci v rámci vysoké politiky, pomáháme alespoň podporováním organizací, které se zabývají tématy, které zajímají i nás.
Pokud vám není lhostejné nehumánní zacházení se zvířaty a s tím spojený transport, pak prosím podepište petici zde:

PETICE dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním Parlamentu České Republiky My, níže podepsaní občané České Republiky, prostřednictvím této petice žádáme o projednání a následné zrušení zákona č. 348 ze dne 5. srpna 2005 o rozhlasových a televizních poplatcích a o změně některých zákonů.

Lidi nejvíce trápí finanční zadluženost, finanční otrokářství a hlavně nespravedlnost. Dobrým řešením by byla exekuční amnestie. Když stát uměl v minulosti oddlužit banky, současná vláda je zase schopna oddlužit oligarchy, tak se ptám, proč bychom si nemohli dovolit oddlužit lidi?

Krádež století a stojí za tím naše "slavná" vláda. A tak to tady máme se vším, náš národní poklad a tohle jím nazvat zcela klidně můžeme a prodáme ho cizákům. Ano, rozprodejte celou republiku a pak lezte EU do zadku, protože na nic jiného už nebudeme mít peníze, to je patrně cílem nejen této vlády!

TOPlist